На чемпіонаті України серед дорослих у Біла Церква спортсмени Харківської області здобули низку золотих, срібних і бронзових нагород та вибороли перше місце у загальнокомандному заліку. Чемпіонами України стали: Діана Рисьова, Алевтина Ляшенко, Тетяна Караченко, Романа Вовчак, Ірина Пасічник, Дмитро Михнюк та Демід Караченко. Срібні нагороди вибороли: Анастасія Кравченко, Олена Нікітінська, Нікіта Каневський, Олександр Вересюк. Бронзові призери: Дарʼя Константинова, Андрій Анненков, Ірина Пасічник, Демід Караченко.