25 травня 2026 09:30
23 травня, за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова, у Харкові відбулися яскраві та видовищні змагання з воркауту «Workout Cup», які об’єднали найсильніших та найвитриваліших представників воркаут-спільноти міста.
Учасники — представники воркаут-залів Харкова — змагалися за головний кубок турніру, демонструючи неймовірну фізичну підготовку, високу техніку виконання елементів, контроль тіла та справжній спортивний характер.
Турнір став справжнім святом сили, витривалості та мотивації, де кожен виступ вражав складністю елементів і бажанням перемогти. Атмосфера підтримки, драйву та здорової конкуренції вкотре довела: Харків — місто сильних, незламних і спортивних людей!
Теги: