11 травня 2026 09:00
10 травня, у Харкові, під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова відбувся турнір з боксу памʼяті полеглих захисників Харківщини. Подія об’єднала спортсменів, тренерів та вболівальників навколо спорту, сили духу та пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України. Вже другий рік поспіль у місті проходить Турнір з боксу пам’яті полеглих захисників Харківщини — особливий спортивний захід, який став символом шани, мужності та незламності. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів різного віку та рівня підготовки. На ринг вийшли представники Харкова та Харківської області, а також спортсмени з Полтавщини й Сумщини. Протягом турніру відбулося 24 видовищні поєдинки, де учасники продемонстрували характер, майстерність і справжній бійцівський дух.
Переможців та призерів визначили у різних вікових категоріях, а найкращі спортсмени отримали спеціальні відзнаки:
«Кращий боксер турніру»
«За волю до перемоги»
«За кращу техніку»
Цей турнір — не лише про спорт. Це про пам’ять і вдячність тим, завдяки кому сьогодні Харків живе, розвивається та виховує нове покоління сильних і незламних українців.
Памʼятаємо Героїв. Шануємо памʼять.
Теги: